Fridge freezersFreestanding fridge-freezers with freezer at bottomB36FD10ENS
100 Series French Door Bottom Mount Refrigerator 36'' Stainless Steel
B36FD10ENS
Buy More Save More
1 / 0
Photo Nr. 1 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 2 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 3 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 4 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 5 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 6 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 7 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 8 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 9 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 10 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 11 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 12 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 13 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 14 of the product B36FD10ENS
Photo Nr. 15 of the product B36FD10ENS
B36FD10ENS
Loading availability
Compare
Delivery & Installation Made Easy
Shop with Confidence
FREE returns up to 15 days after delivery on large appliances
B36FD10ENS
Loading availability
Compare
Shop with Confidence
Technical Overview
Overall Appliance Dimensions (HxWxD) (in)
70 x 35 5/8 x 32 1/8
Required Cutout Size (HxWxD) (in)
70 " x 36 " x 25 "