یخچال ها

Innovative Frischhaltesysteme

کاهوها و سبزیجات تازه از مزرعه تا یخچال Bosch

بیش از 80 سال است که Bosch با فناوری‌های خنک‌کننده‌، معرفی کننده‌ی استانداردهای جدیدی در حوزه‌ی لوازم خانگی ست. یخچال‌های Bosch با سیستم‌های نوین stay-fresh، مواد غذایی را به مدت طولانی‌تری تازه نگه داشته و به واسطه فضای داخلی انعطاف‌پذیرشان راحتی بیشتری را به ارمغان می‌آورند. به Bosch اطمینان کنید.

 
  1. سری مدل
  2. سری مدل
  3. سوالات رایج نصب
بالای صفحه
لیست خرید روزانه شما هر چه که باشد، یخچال ایده آل مواد غذایی شما در Bosch است!

لیست خرید روزانه شما هر چه که باشد، یخچال ایده آل مواد غذایی شما در Bosch است!

هر مواد غذایی که بخواهید در یخچال نگه دارید، ما به شما اطمینان می‌دهیم که یخچال‌های Bosch پاسخگوی تمام نیازهای شما هستند. هم برای زندگی مجردی و هم برای خانواده های پرجمعیت، یخچال‌های Bosch در اندازه‌های مختلف مناسب هر خانواده‌اند. اگر در خانه فریزر دارید با گرفتن یک یخچال بدون فریزر تا 30% در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.

بالای صفحه
یخچال فریزر برای کسانی که عاشق بستنی اند.

یخچال فریزر برای کسانی که عاشق بستنی اند.

اگر نیاز به فریزر خیلی بزرگ ندارید، یخچال فریزر برای نیاز شما کافی است. برای بستنی، دسر، پیتزا، تکه‌های یخ برای نوشیدنی‌های خنک یا فریز کردن سبزیجات فضای کافی خواهید داشت. در یخچال‌های دارای سیستم‌های نوین stay-fresh، غذاهای تازه برای مدت طولانی‌تری تازه می‌مانند. فضای داخلی انعطاف‌پذیر است و می‌توانید همه غذاها و ظروف خود را در یخچال جا دهید و هر چیزی را به آسانی پیدا کنید.

بالای صفحه
تازگی ایده آل با یخچال های ساید بای ساید

تازگی ایده آل با یخچال های ساید بای ساید

یخچال فریزرهای سایدبای‌ساید همه نیازهای شما را برآورده می‌سازند: این یخچال‌ها برای کسانی که می‌خواهند بدون چشم پوشی از طراحی یخچال، غذاهای فراوانی را درون آن نگه دارند ایده‌آل هستند. یخچال و فریزر در کنار هم قابلیت‌های بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهند که علاوه بر تضمین تازه ماندن غذا، امکان مشاهده‌ واضح درون یخچال و فضای کافی برای ذخیره‌ غذا را فراهم می‌آورد. اگر معمولاً میهمانی های پرجمعیت دارید، یکی از یخچال‌های فوق‌ بزرگ Bosch را انتخاب کنید.

بالای صفحه
برعکس خرید کردن که به اندازه کافی طاقت‌فرساست، چیدن مواد غذایی در یخچال‌های Bosch فوق العاده راحت است.

برعکس خرید کردن که به اندازه کافی طاقت‌فرساست، چیدن مواد غذایی در یخچال‌های Bosch فوق العاده راحت است.

 تمیز نگه داشتن یخچال‌های Bosch ساده است. همه مواد غذایی و محل قرارگیری‌شان در یخچال واضح دیده می شوند و به واسطه ریل‌های تلسکوپی کاملاً بازشونده، برداشتن و گذاشتن غذا در طبقات بسیار راحت است. با قفسه‌های شیشه‌ای و متحرک و نیز محدوده‌های جداکننده قفسه ها، می توان دید کانلی داشت و راحت به همه چیز دسترسی داشت. نگهدارنده بطری امکان ایمن نگه داشتن بطری‌ها و قوطی‌ها را فراهم آورده و فضای بیشتری را در درب یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین برداشتن نوشیدنی از یخچال پس از بازگشت از سرکار به اندازه نوشیدن آن آرامش‌بخش است.

سری مدلاز عالی ترین کیفیت تا بالاترین استانداردهای عملکرد و طراحی، خواهان هر نوع یخچالی که باشید: از مدل های سری 2 تا سری 8 حتماً مدل مناسب خود را خواهید یافت.

سری | 2سری | 4سری | 6سری | 8
محصولی با کیفیتی ماندگار و قیمتی مناسبطراحی‌شده متناسب با نیازهای زندگی روزمره خانواده شماکیفیت جزء به جزء و کم‌مصرفبرای عالی ترین کیفیت در کارایی و طراحی
یخچال فریزر هایخچال فریزر هایخچال فریزر هایخچال فریزر ها
طیف گسترده‌ای از طراحی‌های خارق‌العاده
ویتامین‌ها برای مدت طولانی‌تر حفظ شده و سبزیجات بیشتر تازه می‌مانند
استفاده آسان
کم مصرف
قفسه بندی منظم
چه نوع یخچال‌های توکاری موجود هستند؟
بالای صفحه
یخچال ها

یخچال ها

یخچال‌های Bosch به دو شکل با فریزر و بدون فریزر عرضه می‌شوند. هر دو نوع این یخچال‌ها را در ردیف کابینت‌ها، اعم از کابینت‌های تحتانی یا کابینت‌های با ارتفاع زیاد، به صورت توکار میتوان تعبیه کرد.

یخچال های توکار
چگونه مصرف بهینه‌ی انرژی در یخچال محقق می‌شود؟
بالای صفحه

به منظور اجتناب از مصرف غیرضروری برق، باید فاصله حداقل 200 سانتی‌متر مربع در پشت و زیر یخچال برای تهویه قائل شد.

هنگام نصب یخچال چه موارد خاصی را باید مورد توجه داشته باشیم؟
بالای صفحه

یخچال شما باید صاف نصب شده و امکان بستن کامل درب آن وجود داشته باشد. بنابراین مطمئن شوید که کف یا کابینت زیر یخچال حتماً هموار و صاف باشد.

چه گزینه‌هایی برای تورفتگی‌های کوچک وجود دارد؟
بالای صفحه

اگر تورفتگی کابینتتان خیلی کوچک است، می‌توانید دستگاه توکار و قدیمی خود را با یک مدل مبله جایگزین کنید. می‌توانید در آن تورفتگی فر بخارپز یا کشوی گرمکن تعبیه کنید یا صرفاً میتوانید از آن برای نگهداری چیزهای دیگر استفاده کنید.

تفاوت میان یخچال یکپارچه و یخچال‌های دارای صفحه‌ی دکوری چیست؟
بالای صفحه

لوازم یکپارچه به لحاظ ظاهری با نمای کابینت استاندارد که سازنده‌ی آشپزخانه آن را طراحی کرده است هماهنگ می‌شوند. لوازم دارای صفحه‌ی دکوری، می‌توان یک صفحه‌ی دکوری هماهنگ با نمای کابینت را در قاب صفحه جای داد یا اینکه می‌توانید صفحه استیل ضدزنگ را به عنوان قطعه جانبی خریداری کنید.

در مورد فناوری درب چه گزینه‌هایی وجود دارد؟
بالای صفحه

لولای کشویی

جلوی کابینت با یک اتصال کشویی به درب دستگاه متصل می‌شود.

لولای همه‌کاره

جلوی کابینت و درب دستگاه محکم به هم وصل می‌شوند. این بدان معناست که زاویه باز شدن درب بزرگتر بوده و لولا می‌تواند بار بیشتری را تحمل کند.

لولای همه‌کاره با ضربه‌گیر درب حرفه‌ای

می‌توان به فناوری لولای همه‌کاره، یک نشیمنگاه نرم اضافه کرد.
هنگام تعویض دستگاه، لولای کشویی را می‌توان با لولای مدرن همه‌کاره تعویض کرد.

بالای صفحه
نتایج عالی و طراحی بسیار پیشرفته برای آشپزخانه‌ی رویایی با لوازم خانگی توکار Bosch

نتایج عالی و طراحی بسیار پیشرفته برای آشپزخانه‌ی رویایی با لوازم خانگی توکار Bosch

نه تنها یخچال و فریزر، بلکه ماشین‌‌های ظرفشویی توکار، فرها و بخارپزهای توکار، همه پیشنهادات ما برای به واقعیت تبدیل کردن آشپزخانه رویایی شما می باشند. در همه لوازم خانگی Bosch طراحی ماندگار و پیشرفته، کیفیت فنی خارق العاده، بازدهی، ماندگاری و راحتی همه یک جا جمع شده‌اند.

 

با ما تماس بگیرید

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
تماس از طریق ایمیل

خدمات Bosch

عالی ترین خدمات، قبل و پس از فروش
خدمات Bosch را تجربه کنید.

Bosch را تجربه کنید.

کیفیت، تکنولوژی و اطمینان را تجربه کنید.
بیشتر بدانید

جستجوی مراکز فروش

مراکز فروش و خدمات نزدیک محل زندگی خود را بیابید!
جستجو
Online Survey