ماشین های لباسشویی و خشک کن

When it comes to your washing, only the best is good enough for us.
 • سیستم هوشمند تنظیم اتومات مواد شوینده i-DOS: شستشوی عالی با تنظیم دقیق میزان مواد شوینده آغاز می‌ شود.

  i-DOS مقدار مایع شوینده و نرم‌ کننده مورد نیاز را بطور اتوماتیک اندازه می‌ گیرد. حسگرهای مخصوص مقدار، نوع پارچه و میزان آلودگی لباس‌ ها را تشخیص داده و با دقتی فوق‌ العاده میزان ماده شوینده را تعیین می‌ کنند. بدین ترتیب شستشوی لباس ها به نرمی و به بهترین شکل انجام می‌ گیرد و نتیجه لباس‌ هایی کاملاً تمیز است. i-DOS دوستدار محیط زیست نیز می باشد: تنظیم دقیق میزان مواد شوینده باعث صرفه‌ جویی در مصرف آب سالانه تا میزان 7,062 لیتر* و مقدار چشمگیری مایع شوینده و برق می‌ شود.
  (*در شرایط سالانه 220 بار شستشو، منبع: wtk، موسسه تحقیقات کاربردی، گزارش تحقیق 5132/10. نتایج منحصر به فرد می باشند.)

 • EcoSilence Drive™: صدای نا محسوس به هنگام شستشو، هزینه‌ ی ناچیز هنگام دریافت قبض برق.

  موتور EcoSilence Drive™ ساخت Bosch هنگام عملکرد بی‌ نهایت قدرتمند و به طور شگفت‌ آوری بی‌ صداست. افزون بر این، با مصرف 30% کمتر از سطح مصرف انرژی رده A، بسیار بهینه است.

 • بهینگی در مصرف با کندانسورSelfCleaning

  نخستین ابتکاری که تضمین می‌ کند همه چیز همانطور که هست خواهد ماند: نهایت بهینگی. Bosch خشک‌ کن‌ های دارای کندانسور SelfCleaning را چنان طراحی کرده که در تمام طول عمر دستگاه حداکثر بهینگی در مصرف انرژی را ممکن می‌ سازند. نیاز عصر ما، بهینگی ست. خشک‌ کن‌ های Bosch در زمره کم مصرف‌ ترین‌ های جهان هستند و همواره این ویژگی خود را حفظ می‌ کنند.

 • لباس‌ های جا مانده را به شستشو اضافه کنید.
  Re-Load برنامه

  برنامه بارگیری مجدد بوش به شما اجازه می دهد که پس از آغاز شستشو لباس های جا مانده را به ماشین اضافه و یا در صورت نیاز لباسی را از لباس های در حال شستشو جدا کرده و از ماشین خارج کنید
  کافیست که شستشو را متوقف کرده، درب ماشین را باز کنید. لباس مورد نظر را اضافه و یا از ماشین خارج کنید. سپس با دکمه Re-Load به شستشو ادامه دهید

وقتی نوبت به شستشو برسد، فقط بهترین‌ها ما را راضی می‌ کند.

پیشرفت و بهبود مداوم همواره انرژی محرکه ما بوده است. هنگام تولید دستگاه های خود چیزی فراتر از شستشو و خشک کردن مد نظرمان است. هدف ما کمترین میزان مصرف آب و برق و حداکثر راحتی و اطمینان شماست.

 
 1. سری مدل
بالای صفحه
دو انتخاب، یک نتیجه: شستشوی بی نهایت تمیز

دو انتخاب، یک نتیجه: شستشوی بی نهایت تمیز

با VarioPerfect تعیین سرعت شستشو در اختیار شما می باشد. در صورت ذیق وقت، کافی است که سرعت شستشو را تا 65 درصد افزایش دهید. برای صرفه جویی نیز، میزان مصرف انرژی تا 50 درصد قابل کاهش می باشد. تمام تنظیمات به راحتی و با فشار یک دکمه انجام می شوند. نتیجه در تمام موارد یکسان است: شستشوی کاملاً تمیز و پاکیزه.

ماشین های لباسشویی
بالای صفحه
با عصر خشک کردن لباس روی بند خداحافظی کنید.

با عصر خشک کردن لباس روی بند خداحافظی کنید.

اگر لباس های شسته شده را در درون خانه خشک می کنید باید مرتباً جریان هوای تازه به خانه راه دهید. زیرا خشک کردن لباس در فضای بسته تا 4 لیتر آب وارد هوای محیط می‌ کند که می‌ تواند موجب شکل‌ گیری کپک شود. برای جلوگیری مجبور به تهویه هوا، راه دادن هوای تازه به درون اتاق و گرم کردن مجدد خانه خواهید شد. این کار به خصوص در زمستان مشکل است و گرم کردن مجدد اتاق‌ ها موجب مصرف فراوان انرژی می‌ شود. با خشک‌ کن های Bosch می‌ توانید هم در مصرف انرژی صرفه‌ جویی کنید و هم از رطوبت زدگی و کپک زدگی جلوگیری کنید.

خشک کن ها
بالای صفحه
شستشو و خشک کردن در فضایی به اندازه فقط 60 سانتی‌متر

شستشو و خشک کردن در فضایی به اندازه فقط 60 سانتی‌متر

ماشین‌ های لباسشویی-خشک‌ کن ما نه تنها پاکیزگی بی عیب و نقص ارائه می دهند، بلکه دارای قابلیت خشک کن بسیار عالی نیز می باشند. اگر خواهان راهکاری ایده‌ آل با استانداردهای فوق العاده هستید اما فضای کافی ندارید، راه حل Bosch را امتحان کنید.

ماشین‌ های لباسشویی-خشک‌ کن
بالای صفحه
از این پس کثیف کردن لباس‌ هایتان بسیار دشوارترین از تمیز کردن آنها خواهد بود.

از این پس کثیف کردن لباس‌ هایتان بسیار دشوارترین از تمیز کردن آنها خواهد بود.

قبل از آنکه هر محصولی با Bosch نامگذاری شود،سخت ترین و دقیق ترین آزمایشات را پشت سر می گذارد. هر ماشین لباسشویی 16،000 کیلوگرم لباس می شویند و خشک می کنند. فقط نتایج عالی مورد قبول می باشند. پی از این مراحل محصولات Bosch برای مهم‌ ترین آزمایش که استفاده در خانه‌ ی شماست آماده می شوند تا همواره بالاترین استانداردهای کیفی و عملکردی را برایتان فراهم آورند.

 
 
 
 
 
 
 

با ما تماس بگیرید

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
تماس از طریق ایمیل

دمات Bosch

عالی ترین خدمات، قبل و پس از فروش
خدمات Bosch را تجربه کنید.

Bosch را تجربه کنید.

کیفیت، تکنولوژی و اطمینان را تجربه کنید.
بیشتر بدانید

جستجوی مراکز فروش

مراکز فروش و خدمات نزدیک محل زندگی خود را بیابید!
جستجو
 
Online Survey