جارو برقی ها

Bodenpflege

گردو غبار هر چه تکرار شود، استانداردهای Bosch نیز همیشه باقیست.

Bosch ارائه دهنده بهترین راه حل برای نظافت انواع سطوح، با کیفیت بالا می باشد. جاروبرقی‌ های Bosch پاسخگوی ر نوع نیاز خانه شما هستند: با کفپوش‌ های چوبی حساس، در برابر گردو خاک و موی حیوانات سختگیر، به هنگام حمل راحت و بسیار کم مصرف عمل می کنند. حال انتخاب با شماست!

Bodenpflege

گردو غبار هر چه تکرار شود، استانداردهای Bosch نیز همیشه باقیست.

 
  1. سری مدل
بالای صفحه
تمیزی کامل با جاروبرقی‌ های Bosch در انواع کفپوش ها و سطوح

تمیزی کامل با جاروبرقی‌ های Bosch در انواع کفپوش ها و سطوح

هنگام نظافت سطوح، هر خانه‌ ای نیازهای خاص خود را دارد. جاروبرقی‌ های Bosch تمام ویژگی های لازم برای نظافت هر نوع سطح و رفع نیازهای منزل شما را داشته و چه از نوع مخزن دار یا کیسه دار، ویژگی مشترک آنها تمیزی کامل و مطمئن است.

بالای صفحه
با جاروبرقی‌ های شارژی دستی Bosch پاکیزگی همیشه در کنار شماست.

با جاروبرقی‌ های شارژی دستی Bosch پاکیزگی همیشه در کنار شماست.

جاروبرقی شارژی Athlete ساخت Bosch بدون کابل و بدون کیسه، پاکیزگی کامل را برای هر نوع کفپوش - اعم از فرش، کفپوش چوبی، سرامیک - به ارمغان می‌ آورد. باتری لیتیوم-یون زمان عملکرد فوق‌ العاده طولانی را برای جاروبرقی های شارژی Bosch فراهم می‌ کند، همچنین بسیار بادوام بوده و سریع شارژ می‌ شود تا Athlete به سرعت دوباره آماده‌ ی استفاده شود. ترکیب عملکرد برس با موتور برقی و فناوری بهینه‌ SensorBaglessTM نظافت بی نهایت وسواسانه را حتی در باریک‌ ترین شکاف‌ ها و گوشه ها نیز تضمین می‌ کند. جاروی شارژی Athlete به واسطه انعطاف‌ پذیری مفصل برس خود به راحتی حرکت کرده و به واسطه بدون کابل بودن به عمیق ترین گوشه ها نیز قابلیت دسترسی دارند. نظافت درزها و فضاهای باریک را دو برابر کاربردی تر کنید: جاروبرقی شارژی مدل Move 2in1 سبک، قابل حمل و بدون کابل می‌ باشد. قابلیت جدا شدن این مدل به شما امکان نظافت راحت شکاف هایی از قبیل درز مبلمان را می دهد. به علاوه، Move 2in1 قابل جمع شدن است و در نتیجه فضای کمی گرفته و نگهداری و استفاده مجدد از آن آسان است.

بالای صفحه
آزمایش کامل و منجم، تمیزی وسواسانه

آزمایش کامل و منجم، تمیزی وسواسانه

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه جاروبرقی ها از بالاترین استانداردهای کیفی برخوردارند، آن‌ها را به طور دقیق مورد آزمایش قرار می‌ دهیم. چنانچه پیش از تولید در تست خاموش/روشن 45،000 بار تحت آزمایش قرار می گیرند. قدرت ماندگاری قطعات کف‌ پاک‌ کن در آزمایش‌ های استقامتی که چنیدن کیلومتر به طول میانجامد، مورد آزمایش و تائید قرار می گیرند. این تستهای سخت استقامتی نتیجه چشمگیری را به همراه می آورند: محصولاتی با کیفیت غیرقابل‌ رقابت، عملکرد پاک‌ کنندگی فوق‌ العاده و اطمینان غیر قابل توصیف.

 
 
 
 
 
 
 

با ما تماس بگیرید

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
تماس از طریق ایمیل

دمات Bosch

عالی ترین خدمات، قبل و پس از فروش
خدمات Bosch را تجربه کنید.

Bosch را تجربه کنید.

کیفیت، تکنولوژی و اطمینان را تجربه کنید.
بیشتر بدانید

جستجوی مراکز فروش

مراکز فروش و خدمات نزدیک محل زندگی خود را بیابید!
جستجو
 
Online Survey