مایکروویوها

Microwaves
 • در حالیکه طعم غذا را حفظ می کنید بدون تضییع عملکرد در انرژی صرفه جویی کنید.

  فر مایکروویوها با سیستم وزن‌کشی خودکار، برق مورد نیاز برای باز کردن یخ، طبخ و یا هر دو را محاسبه می‌کنند. کافیست برنامه و وزن را تنظیم کنید. مایکروویو بقیه کار را انجام می‌دهد.

 • این دستگاه پخت را نه به هر روش، بلکه به روش درست انجام می‌دهد.

  ماحصل کار با فرمایکروویو همواره ثابت است، برای همین غذاها را می‌توان سریع‌تر و یکنواخت‌تر طبخ نمود و یا یخ آنها را باز کرد. نتیجه کار همیشه عالی است: دیگر غذاها به صورت نیم‌پز ویا منجمد نخواهند ماند.

 • نتایج عالی به راحتی فشار دادن یک دکمه

  با برنامه خودکار AutoPilot، به طور خودکار نتایج فوق‌العاده‌ای خواهید گرفت. کافیست غذا را داخل فر بگذارید، وزن آن را وارد کنید و برنامه پخت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مایکروویوهای Bosch: لذتی کامل در زمانی کوتاه

مایکروویوهای Bosch برای کسانی که هنگام آشپزی در پی صرفه‌جویی در وقت و انرژی هستند، ایده‌آل می‌باشد. بویژه آماده کردن غذاهای کوچک با مایکروویو بسیار سریع‌تر و با صرفه‌تر از فر یا اجاق گاز معمولی است. همچنین ظرف مدت کوتاهی یخ مواد فریز شده را باز می کنند.

Mikrowellengeräte

 
 1. سری مدل
 2. سوالات رایج نصب
بالای صفحه
فری که حقیقتاً چندکاره است.

فری که حقیقتاً چندکاره است.

فر مایکروویو Bosch دستگاه چندمنظوره‌ای است که به شما امکان ترکیب روش‌های گرمایشی معمولی با قابلیت های بسیار کاربردی مایکروویو را می‌دهد. برای مثال، شما می‌توانید پی در پی یخ غذای فریز شده را باز کرده و سپس آن را بلافاصله برشته یا سرخ کنید.

فرمایکروویوهای کوچک
بالای صفحه
آشپزی در جایی همتراز با سطح چشم: مایکروویوهای توکار

آشپزی در جایی همتراز با سطح چشم: مایکروویوهای توکار

فلسفه Bosch اینست که آشپزی باید کاری لذت‌بخش باشد، نه از روی اجبار. کار کردن در ارتفاع نامناسب می‌تواند واقعاً علاقه فرد به آشپزی را از بین ببرد. مایکروویوهای توکار Bosch که به راحتی روی کابینت‌های بلند یا دیوار و همتراز با سطح چشم نصب می شوند بهترین راه حل برای آشپزی آسان اند. بدین ترتیب همیشه می‌توانید بدون زحمت و خم شدن نیم‌نگاهی به کیک خود داشته باشید.

مایکروویوهای مناسب برای نصب در ارتفاع بالا
بالای صفحه
لذت پایان ناپذیرآشپزی: مایکروویوهای مبله

لذت پایان ناپذیرآشپزی: مایکروویوهای مبله

علاوه بر امکان آماده‌سازی سریع غذا با فشار یک دکمه، مدل های کلاسیک مایکروویو این مزیت را نیز دارند که می‌توانید آن را در هر جایی که دوست دارید قرار دهید.

مایکروویوهای مبله
بالای صفحه
برای آشپزهایی که می خواهند هر چیزی سریع انجام شود: مایکروویو های Bosch

برای آشپزهایی که می خواهند هر چیزی سریع انجام شود: مایکروویو های Bosch

اگر باید همه کارها را سریع انجام دهید، مایکروویو بهترین انتخاب است. چنانچه می‌خواهید یک فنجان چای را گرم کنید، با قابلیت گریل، پیتزا بپزید یا یخ غذای فریز شده را باز کنید، میتوانید از این دستگاه استفاده کنید. این دستگاه در مراحل بعدی آماده‌سازی غذا نیز تا حد زیادی در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.همچنین برای ظروف بزرگتر و غذاهای حجیم‌تر نیز می توانید از مایکروویو استفاده کنید.

نیاز شما کدام است؟ مایکروویو یا فر مایکروویو کوچک؟
مایکروویوها و فرمایکروویوهای کوچک در چه اندازه‌هایی موجود هستند؟
بالای صفحه

مایکروویوها را می‌توان در قفسه‌های بلند با عرض 50 یا 60 سانتی‌متر یا روی کابینت‌های بلند با عرض 60 سانتی‌متر نصب کرد. فر مایکروویوهای کوچک با عرض‌ 60 سانتی‌متری موجود هستند.

آیا می‌توان غذا‌ی حجیم را نیز در مایکروویو آماده کرد؟
بالای صفحه

مایکروویوهای بدون سینی چرخان برای ظروف بزرگتر و غذاهای حجیم‌تر نیز مناسب هستند.

به جای مایکروویو چه محصول دیگری را می‌توان در فضای خالی کابینت نصب کرد؟
بالای صفحه

بخارپز هنگام باز کردن یخ ویا گرم کردن غذا، ویتامین‌ها و طعم ها را حفظ می کند. این محصول را می‌توان در دریچه مایکروویو، روی کابینت بلند نصب کرد. یک دستگاه کوچک علاوه بر دارا بودن قابلیت یک مایکروویو، تمامی قابلیت های معمولی فر را نیز فراهم می کند.

بالای صفحه
کیفیت آشپزی عالی، طراحی پیشرفته. لوازم خانگی توکار بوش برای آشپزخانه رویایی شما.

کیفیت آشپزی عالی، طراحی پیشرفته. لوازم خانگی توکار بوش برای آشپزخانه رویایی شما.

نه تنها فرها و بخارپز های توکار، بلکه ماشین‌‌های ظرفشویی یخچال ها و فریزرهای توکار، همه پیشنهادات ما برای به واقعیت تبدیل کردن آشپزخانه رویایی شما می باشند. در همه لوازم خانگی Bosch طراحی ماندگار و پیشرفته، کیفیت فنی خارق العاده، بازدهی، ماندگاری و راحتی همه یک جا جمع شده‌اند.

ماشین‌های ظرفشویی توکار
یخچال‌ها و فریزرها
 
Online Survey