ماشین لباسشویی سری 8

Please wait, % loaded

بهتر از همیشه! ساده‌تر از همیشه!

ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن‌های جدید سری 8 با بالاترین استانداردهای کیفی طراحی و تولید شده‌اند. طراحی پیچیده‌ی این ماشین‌ها بسیار شگفت‌ انگیز و کنترل‌های تصویری آنها باعث راحتی بسیار در کارایی می‌شوند. همچنین در مقایسه با هر لوازم خانگی دیگری، این لوازم از پیشرفته‌ترین فناوری برخوردارند. بدین ترتیب شستشوی لباس‌ها کاری کاملاً آسان است و نتیجه هر شستشو واقعاً عالی است.

شستشوی آسان با نتایج عالی

با ماشین‌های لباسشویی جدید سری 8، لباس‌ها بدون هیچ زحمتی شسته می‌شوند و نتیجه‌ی شستشو همیشه عالی و بی‌نظیر است. فناوری پیشگام ما بار بزرگ شستشوی لباس را از روی دوش شما برمیدارد. اکنون می‌توانید با خیالی آسوده بنشینید و از این حقیقت که شستن لباس ناگهان به کاری کم‌زحمت تبدیل شده است لذت ببرید.

حداکثر خشکی با حداقل زحمت

خشک‌کن‌های سری 8 جدید Bosch با لباس‌ها بسیار ملایم برخورد می کنند و می‌توان به روش‌های متعدد لباس‌ها را از آن‌ها خارج کرد. طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های تمام اتومات موجب صرفه‌جویی در وقت، زحمت و برق مصرفی شده و بهترین کیفیت در خشک‌کردن را به شما هدیه میکند. با سری 8، طرحی عالی هم برای محیط زیست و هم برای تسهیل زندگی روزمره پیش روی شماست.

بالای صفحه

دیگر نیازی به اندازه‌گیری مواد شوینده نیست.

اگر برایتان سوال بوده که دقیقاً چقدر مواد شوینده باید استفاده کنید، i-DOS جواب سوال شماست. سیستم هوشمند خودکار در سری 8، میزان مایع شوینده مورد نیاز را بر اساس نوع پارچه، مقدار لباس، درجه آلودگی لباس و سختی آب، با دقتی بی‌نظیر تعیین میکند. دیگر کمی و یا زیادی میزان استفاده از مواد شوینده، حساسیت‌های پوستی و لکه‌های خاکستری ناشی از رسوبات ماده شوینده بر روی لباس و نیز مصرف غیرضروری آب و آبکشی‌های مکرر به تاریخ پیوست. علاوه بر لذت بردن از نتایج بی‌نقص، سالانه به میزان 7062 لیتر* در مصرف آب صرفه‌جویی خواهید کرد. وقتی تنها با لمس یک دکمه، i-DOS اندازه‌گیری ماده شوینده را به خوبی انجام می‌دهد، چرا حدس و گمان؟

* منبع: موسسه تحقیقات کاربردی (wfk)، گزارش تحقیق WL5132/10

بالای صفحه

اتفاق قابل پیش بینی نیست اما دیگر می‌توانید بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای لکه‌های لباس‌تان را از بین ببرید.

تنها با قرار دادن لباس در داخل ماشین لکه ها از بین خواهند رفت! قابلیت بسیار قدرتمند AntiStain را می‌توان به بیشتر برنامه‌های شستشو اضافه کرد وبه این ترتیب چهار نوع از متداول‌ترین لکه‌ها را از بین برد: چربی غذا، خون، لکه انار و دیگر نوشیدنی های قرمز، رنگ علف و سبزی.. دمای شستشو، مدت چرخش محفظه‌ی شستشو و حتی خیس کردن لباس، همه به طور خودکار تنظیم می‌شوند و با فشار یک دکمه لباس ها پاک و تمیز می‌شوند. دیگر نگران لکه های لباس ها نباشید...

بالای صفحه

سادگی از پیش برنامه‌ریزی شده در انتظار شماست...

منوهای چندمرحله‌ای و تنظیمات پیچیده را فراموش کنید! ماشین‌های لباسشویی JogDial سری 8 با کارکرد آسان به شما امکان می‌دهند که مستقیماً به سراغ برنامه مورد نیاز خود بروید. برنامه‌ی انتخابی شما از طریق چراغ‌های LED قرمز که اطراف JogDial قرار گرفته‌اند، مشخص شده و اطلاعات مورد نیازتان - حتی میزان مصرف آب و برق - روی نمایشگر خوانا و بزرگ این دستگاه نمایش داده می‌شوند. این ایده‌ای در عین سادگی به غایت زیباست و البته راهکاری بسیار کاربردی.

بالای صفحه

در هر شستشو مراقب لباس‌هاست.

VarioDrum با هر چرخش اطمینان می‌دهد که آب به خوبی توزیع می‌شود تا همه‌ی لباس‌ها در طول چرخه شستشو به خوبی خیس شوند. طراحی منحصر به فرد درام شستشو اطمینان می‌دهد که حتی ظریف‌ترین پارچه‌ها نیز در هر چرخش با ملایمت حرکت می‌کنند و نتیجه شستشوی بسیار عالی و عاری از هرگونه تنش و فشار است!

بالای صفحه

اگر نمی‌دانستید که باید کندانسور خود را تمیز کنید ایرادی ندارد!

بدون تمیز کردن منظم کندانسور، عملکرد خشک‌کن به مرور زمان افت کرده و مصرف انرژی نیز افزایش می یابد. کندانسور تمیزشونده اتومات سری 8 در خشک‌کن‌های جدید Bosch با قابلیت تمیزی اتوماتیک این نیاز را برطرف و عملکرد بهینه دستگاه را در تمام طول عمر آن تضمین می‌کند. با این نوآوری بسیار کاربردی، لباس ها و محیط زیست و هزینه شما، همه در امان اند.

خشک‌کنی که واقعاً خشک کند عالیست. اما خشک‌کنی که اتوکشی را نیز راحت‌ کند عالی تر!

خشک‌کن‌های Bosch لباس‌ها را در یک چشم به هم زدن بخاردهی می کنند. بنابراین لباس‌ها نه تنها خشک بلکه عاری از چروک هم می‌شوند. با انتخاب یکی از برنامه‌های متعدد بخاردهی، بخار به آرامی چروک‌های هر نوع پارچه را، از پیراهن گرفته تا رومیزی از بین می برد. کافیست مخزن بخاردهی را با آب تمیز پر کنید تا خشک‌کن‌ با این قابلیت ویژه نیاز شما به اتوکشی را کاهش یا حتی به صفر برساند. بدین ترتیب می‌توانید بلافاصله لباس مورد علاقه خود را بپوشید.

بالای صفحه

تنظیماتی که به وضوح قابل مشاهده‌اند.

ما معتقدیم که هر چه فناوری پیشرفته‌تر شود، استفاده از آن باید آسان‌تر باشد. بنابراین با Bosch به جای غرق شدن در منوها و زیرمنوهای متعدد برای عملکردهای پنهان، مستقیماً به تمام تنظیمات (در لوازم سری 8) دسترسی خواهید داشت. تمام برنامه ها را می‌توان مستقیماً با JogDial انتخاب کرد. بدین ترتیب همه‌ اطلاعات مورد نیاز روی نمایشگر خوانا و بزرگ این دستگاه نمایش داده می‌شوند تا همه چیز به خوبی قابل مشاهده و کنترل باشد.

بالای صفحه

با طراحی این خشک کن ها، لباس ها با ملایمت و بدون فشار خشک می شوند.

سیستم SensitiveDrying در سری 8 خشک‌کن‌های جدید با طراحی منحصر به فرد درام، لباس ها را با ملایمت خشک می کند. این خشک‌کن به جای نگهداری لباس‌ها فقط روی دیواره‌ی درام، هوا را از زیر به لباس‌ها می‌دمد و با پره‌های مخصوص مدام آن‌ها را برمی‌گرداند. چنانچه لباس‌ها سبک تر و لطیف تر خواهند بود و برای مدت بسیار طولانی‌تری نو خواهند ماند.

 

با ما تماس بگیرید

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
تماس از طریق ایمیل

دمات Bosch

عالی ترین خدمات، قبل و پس از فروش
خدمات Bosch را تجربه کنید.

Bosch را تجربه کنید.

کیفیت، تکنولوژی و اطمینان را تجربه کنید.
بیشتر بدانید

جستجوی مراکز فروش

مراکز فروش و خدمات نزدیک محل زندگی خود را بیابید!
جستجو
Online Survey