اجاق گازها و فرهای سری 8

Loaded %
پایین صفحه

کیفیتی عالی در دستان شما

معرفی

به باور ما، بهترین لوازم توکار باید پیش از هر چیز یک خصوصیت داشته باشند: این که کارهای خانگی شما را آسانتر کنند. با در نظر گرفتن این مهم؛ کیفیت، قابلیت‌ها و طراحی سری جدید 8 به خوبی با نیازهای شما متناسب است. نسل جدیدی از لوازم توکار Bosch که حتی کاربرد بسیار آسان‌تری دارند و به طور خودکار کارهای آشپزخانه را کاهش داده و عالیترین نتایج را به ارمغان می‌آورند.

Bosch بهترین منو را برای شما نوشته‌است.

صفحه‎‌ی کنترل

لوازم سری جدید 8 با حلقه ‌ی کنترل هوشمند به راحتی و سادگی و فقط با حرکت یک انگشت تنظیم میشوند افزون بر این، نمایشگر کاربر پسند  TFT شما را به طور هوشمند در همه ‌ی موارد منو راهنمایی می‌کند و به شما این امکان را میدهد که در هر زمان کنترل کامل بر غذاهایتان داشته باشید و در پایان همه چیز به آسانی و با موفقیت انجام می ‌شود.

Bocuse در میان فرها

فرها

با فرهای جدید سری 8، حتی سخت‌ترین دستورهای پخت را نیز می‌توانید به صورت خودکار و به بهترین نحو آماده کنید. دلیل این امر قابلیت‌های متنوع کنترل ‌شده توسط حسگر است. چنانچه بخواهید حسگرها دائما راحل پخت را بررسی و به طور اتومات تنظیمات فر را انجام می‌دهند. در پایان همانند یک سرآشپز حرفه‌ای می‌توانید با کمترین تلاش به عالی ترین نتایج برسید.

پخت ملایم چنانچه تمام ویتامین‌های موجود در غذا حفظ می شوند.

بخارپزها

آماده کردن سالم ترین نوع غذا تنها با بخارپز سری 8 ممکن است. غذاها به آرامی در بخار پخته می‌شوند و ویتامین‌ها، مواد معدنی و طعم طبیعی خود را حفظ میکنند. سبزیجات ترد و خوش‌ طعم می ‌مانند، مرغ و ماهی آبدار و تازه پخت می‌شوند. به علاوه، غذاهای بخارپز شده نیاز به استفاده از نمک یا روغن اضافه نخواهند داشت.

یک متخصص طعم را نباید زیاد منتظر گذاشت.

مایکروویوها

گاهی نمی‌توان به سرعت غذا را سر سفره آورد ولی با مایکروویوهای جدید سری 8 گرم کردن غذاها و غذای کودک، و یخ‌ زدایی غذاهای منجمد به سرعت، بطور بهداشتی و با حفظ طعم غذاها انجام میگیرد. به این ترتیب زمان بیشتری برای لذت بردن از غذایتان در اختیار شما و عزیزانتان است.

گاهی بهترین ایده‌های Bosch در یک کشو نهفته است!

کشوهای گرمکن

کشوهای گرمکن جدید Bosch قابلیتی بسیار بیشتر از گرم نگهداشتن غذا دارند. آرام ‌پز کردن گوشت، بازکردن یخ غذاهای فریز شده، آبکردن شکلات، خشک کردن میوه و به عمل آوردن خمیر شماری از ویژگیهای آنهاست. برای نگهداری ظروف نیز پیشنهاد ما کشوهای جانبی است که فضای اضافه برای سینی‌های فر و ظروف پخت‌ و پز دارند.

کافی شاپ محبوب‌تان تمام روزهای هفته به صورت شبانه‌روزی باز است!

قهوه‌سازهای توکار تمام اتومات

باقهوه سازهای توکار تمام اتومات سری8، تنها با فشار یک دکمه از خود و مهمانان خود با بهترین اسپرسو، کاپوچینو یا لاته ماکیاتو پذیرایی کنید. فناوری باریستای  Bosch تضمین می کند که شما درست مانند زمانی که در کافه محبوب خود هستید، بهترین عطر و خامه را در هر فنجان تجربه خواهید کرد.

مناسب هر آشپزخانه و پاسخگوی هر نیاز

Tنگاهی بر هماهنگی

لوازمخانگیسری 8 بهواسطهدقتتولیدوتوجهبسیاربهجزئیاتطراحی،هماهنگیبینظیریباهمدارند. بنابراین،قصدترکیبهریکازلوازمتوکارراباهرارتفاعوبههرشکل - خواهکنارهموخواهرویهم - کهداشتهباشید،هماهنگیوهارمونیبصریآنهاتضمینشدهاست. Bosch درطراحیآشپزخانهرویاییتانبیشترینآزادیعملرادراختیارشماقرارمیدهد.

 
Online Survey